❤ ❤ ❤ Jest również u nas 🙂 Dziękujemy za inicjatywę i pomoc Radnej Pani Kasi Staniak 🙂 Piękne, czerwone, ogromne serce na plastikowe nakrętki 🙂 Umiejscowione jest pomiędzy siedzibą Przedszkola, a nową siedzibą Gminnej Biblioteki Publicznej ul. Wyzwolenia w Sosnowicy 🙂 Wielkie podziękowania dla Naszych Panów z UG Sosnowica za pomoc w usytuowaniu serduszka- Oni wiedzą, że chodzi właśnie o Nich ;))!
Zebrane nakrętki zostaną przeznaczone na cele charytatywne osobom, które potrzebują wsparcia w finansowaniu leczenia i rehabilitacji. Bardzo gorąco zachęcamy do wrzucania nakrętek i rozpowszechniania wśród znajomych informacji o naszym serduchu 🙂 Jeśli każdy z mieszkańców dorzuci choć kilka nakrętek serduszko bardzo szybko będzie się zapełniało, a tym samym pomożemy osobom, której tej pomocy najbardziej potrzebują 🙂 Robiąc tak niewiele, możemy zrobić bardzo dużo dla innych!!!
Naszej pomocy potrzebuje m.in. Nineczka Kropeczka – Dziewczynka boryka się z chorobą genetyczną – rdzeniowy zanik mięśni SMA. https://www.facebook.com/hashtag/odkrecniniesma
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤