Zapraszamy na drugą edycję Forum Seniora w Internecie! Tym razem porozmawiamy o niezwykłych właściwościach miodu, aktywnościach i pasjach w senioralnym wieku oraz komunikacji z młodym pokoleniem. Zaproszeni eksperci podpowiedzą także, jak dbać o kręgosłup i higienę jamy ustnej. Nie zabraknie również gości specjalnych!

Z przyjemnością zapraszamy na drugą edycję Forum Seniora w Internecie! Spotkamy się już 25 marca o godz. 12.00.

GOŚCIE SPECJALNI
  • Naszym gościem specjalnym będzie Witold Paszt – polski piosenkarz oraz założyciel i wokalista zespołu Vox. Znany również jako juror w programie The Voice Senior. Specjalnie dla nas opowie o historii swojej muzycznej pasji. Porozmawiamy także o korzyściach płynących z rozwijania zainteresowań niezależnie od wieku.

  • Kolejnym gościem specjalnym będzie Andrzej Supron – srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w zapasach – styl klasyczny, trener i sędzia zapaśniczy, komentator i promotor wrestlingu, a także prezes Polskiego Związku Zapaśniczego. Porozmawiamy z nim przede wszystkim o aktywności w wieku dojrzałym. Andrzej Supron zapowiedział, że podczas Forum zdradzi nam receptę na dobre samopoczucie oraz opowie o przeszkodach, które napotkał na swojej drodze. Porozmawiamy z nim również o tym, jak poradzić sobie z zakończeniem kariery zawodowej.

Program Forum Seniora
  • Najzdrowsza apteka – pszczela pasieka. Prezes Stowarzyszenia Lubelskich Pszczelarzy, Zbigniew Jankiewicz opowie o niezwykłych właściwościach miodu oraz pasji Seniorów Pszczelarzy.

  • Jak poprzez naturalne terapie, niezależnie od wieku dbać o swój kręgosłup? Co zrobić, by zachować go w dobrej kondycji na długie lata? Na te pytania odpowie mgr Magdalena Maria Boroń, mistrzyni naturopata, chiropraktyk.

  • Dr n. med. Małgorzata Kiernicka specjalista periodontologii i chorób jamy ustnej a także ekspert z dziedziny implantologii stomatologicznej opowie o nowych rozwiązaniach na problemy jamy ustnej u osób starszych.

  • Jak komunikować się z młodym pokoleniem? O korzyściach z wymiany doświadczeń i wiedzy na temat nowych technologii porozmawiamy z docentem Henrykiem Stefankiem – prezydentem, założycielem Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej.

Partnerzy Forum Seniora: