Szanowni Państwo,

Dobiegł końca remont budynku przedszkola przy ul. Wyzwolenia 7  w Sosnowicy. Przebudowa oraz modernizacja budynku stanowiła jedno  z 11 zadań wynikających z Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Sosnowica – projektów realizowanych w Gminie Sosnowica w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w 2020r.  Zakres inwestycji obejmował również modernizację i doposażenie placu zabaw za przedszkolem. Koszt modernizacji to: 490.622,40 zł brutto; Kwota dofinansowania: 378.936,00 zł (95% kosz. kwal.).

Dołożone zostały wszelkie starania, aby Nasi Najmłodsi czuli się tu komfortowo. Sale zostały wyposażone w nowe zabawki, pomoce dydaktyczne, a z pomocą bardzo zaangażowanych Pań Wychowawczyń liczymy na to, że chwile spędzone w tym obiekcie będą niezapomniane i pełne pozytywnych wrażeń!

Z uwagi na obostrzenia wynikające z panującej pandemii COVID-19 do budynku nie mogą wchodzić osoby z zewnątrz, np. ciekawi  zmian rodzice :), ale nam udało się zajrzeć 🙂 Na pewno jesteście Państwo ciekawi jak wyglądają nowe wnętrza 🙂 Zapraszamy do krótkiej fotorelacji

(część zdj. dzięki uprzejmości Pani Magdy Bakun)  🙂