Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje kolejną edycję konkursów dla dzieci pod nazwą ‘Z rybką za Pan Brat” oraz „Złap rybkę”. Głównym założeniem konkursów jest upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych żyjących w naturalnym środowisku w stawach, jeziorach, rzekach oraz innych akwenach.

Konkursy mają charakter edukacyjny i mają na celu przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przybliżenie ciekawych historii, wypraw
i przygód oraz podzielenie się wiedzą związaną ze zwyczajami z życia ryb. Mile widziane będzie zaprezentowanie ciekawostek w przedmiotowej tematyce np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną. Organizowane konkursy przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-15 lat, zamieszkujące województwo lubelskie. Zgłoszenia prac do konkursów należy dokonać na stosownych formularzach w terminie do dnia 31 lipca 2023 r.

Mając powyższe na uwadze, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie powyższej informacji zainteresowanym dzieciom i zaproszenie ich do udziału w konkursach. Dla laureatów i uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy oraz wyróżnienia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących konkursów prosimy o kontakt z pracownikami Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich tel. 81 44 16 532.

Serdecznie zapraszamy.

 

Załączniki do konkurs “Złap Rybkę”:

1. Regulamin Konkursu Złap rybkę 2023

1a. Załączniki nr 1 do regulaminu Konkurs Złap rybkę

1b.Załączniki nr 2 do regulaminu Konkurs Złap rybkę

Załączniki do konkursu “Z rybką za Pan Brat”:

1. Regulamin Konkursu Z rybką za Pan Brat

1a. Załączniki nr 1 do regulaminu Konkurs Z rybką za Pan Brat

1b.Załączniki nr 2 do regulaminu Konkurs Z rybką za Pan Brat