Szanowni Państwo,

 

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Polesie w obiektywie”! W załączniku przesyłam grafikę oraz regulamin Konkursu z prośbą o rozpropagowanie informacji wśród społeczności lokalnej. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli informacja o konkursie pojawi się na Państwa stronach/mediach społecznościowych.

 

Przesyłam również link do naszej strony internetowej, na której są zawarte wszelkie szczegóły: https://parki.lubelskie.pl/aktualnosci/ogolnopolski-konkurs-fotograficzny-polesie-w-obiektywie

 

Najważniejsze informacje:

 

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Jubileuszu 40-lecia powołania Chełmskiego, Poleskiego, Sobiborskiego i Strzeleckiego Parku Krajobrazowego i skierowany jest do osób dorosłych.

 

ZGŁOSZENIA:

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z treścią Regulaminu, wypełnić formularz zgłoszeniowy (link do formularza: https://forms.gle/yDLxZFrTaTju1iGj6), a następnie przesłać zgłoszone Prace Konkursowe (max. 3) wraz ze skanem wypełnionego Załącznika nr 1 do Regulaminu za pomocą bezpłatnego transferu https://wetransfer.com/  na adres e-mail: alicja.sulima@zlpk.lubelskie.pl w tytule wpisując „Zgłoszenie – Polesie w obiektywie”. Nazwa pliku z Pracą Konkursową powinna zawierać: [imię_nazwisko_tytuł_zdjęcia].

 

TERMIN NADSYŁANIA PRAC:

do 30 czerwca 2023 r. (włącznie)

 

Pozdrawiam

Alicja Sulima