Agencja Marketingowa NPROFIT kontynuuje II edycję kampanii skierowaną do przedsiębiorstw. Pandemia nie odpuszcza i dalej zbiera żniwo wśród małych i średnich firm, dlatego postanowiliśmy kontynuować kampanię – aby pomóc firmom wyróżnić się online.

29 września 2021 roku odbędzie się nasze kolejne webinarium – ,,Jak optymalizować Google Ads dla e-commerce, aby zwiększyć sprzedaż?”. Poruszać będzie takie zagadnienia jak, prawidłowa konfiguracja kampanii produktowej i jak robić to prawidłowo, aby zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym. Jak powszechnie wiadomo, reklama jest dźwignią handlu i każdy biznes, szczególnie internetowy, opiera się w dużej mierze na działaniach marketingowych.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zamieszczenie informacji na temat. Nasz materiał jest źródłem cennych informacji dla przedsiębiorców. Z pewnością będzie przydatny również firmom działającym w Państwa gminie. Został przygotowany przez zespół specjalistów działu SEM naszej agencji.

Link do zapisów na webinarium: https://tiny.pl/97jcp

Po pierwszej edycji dostrzegamy jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Wierzymy, że również w przyszłym roku będziemy skutecznymi przewodnikami w cyfrowym świecie.

Informacje o kampanii można znaleźć na stronie: https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny