Szanowni Państwo,

informujemy, że w październiku 2021 r. uruchamiamy IV edycję Podyplomowych Studiów Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego prowadzonych przez Katedrę Ekonomiki i Finansów – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Program studiów powstał w odpowiedzi na aktualne problemy zgłaszane przez praktyków samorządowych. Omówią je zaproszeni wykładowcy – osoby z dużą wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętnościami praktycznymi. Nasze zajęcia to nie tylko wykłady, to także konwersatoria, prowadzone za aktywnym udziałem słuchaczy oraz warsztaty, na bazie których można rozwiązywać bieżące problemy gospodarowania finansami samorządowymi. Naszym atutem jest otwartość i miła atmosfera podczas spotkań. Mamy pozytywne opinie naszych absolwentów.

Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem kształcenia w ramach naszej Akademii. Będziemy wdzięczni za upowszechnienie informacji o studiach w Państwa Urzędzie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Szczegóły w załączniku tej wiadomości oraz na stronie: https://ssl-oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/akademia-finansow-samorzadu-terytorialnego/Strony/default.aspx