Szanowni Państwo,

zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe oraz osiągające wybitne wyniki w nauce do ubiegania się o stypendium Akademeia High School. Nabór online rozpoczyna się 11 stycznia i potrwa do 28 lutego 2021.

Akademeia High School to szkoła zorganizowana na wzór uniwersytetu, ponieważ wierzymy, że dobre doświadczenie akademickie zaczyna już na etapie liceum. Nasi uczniowie korzystają z szerokiego wachlarza doświadczeń zawodowych i życiowych zdobytych przez naszą kadrę naukową podczas wieloletniej pracy w sektorze prywatnym.

Akademeia High School wspiera zdolnych uczniów, którzy ze względów ekonomicznych nie mogą ubiegać się o przyjęcie do naszego liceum w trybie standardowym, dlatego też prowadzimy rozbudowany program stypendialny.

Komisja stypendialna decyzję o przyznaniu uczniowi stypendium podejmuje na podstawie jego dotychczasowych wyników akademickich oraz wyników rekrutacji. Są dwie drogi ubiegania się o stypendium: udział w konkursie akademickim lub konkursie artystycznym.

Szczegóły dostępne są pod tym linkiem: https://akademeia.edu.pl/program-stypendialny/

Chcielibyśmy, aby informacja o stypendium dotarła do zdolnej, ambitnej młodzieży, w tym mieszkańców Państwa regionu. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o stypendium. W załączniku przesyłamy ulotki w formacie PDF zawierające najważniejsze informacje o programie.

W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Z poważaniem

Zespół Akademeia High School

admissions@akademeia.edu.pl

+48 538 052 454

https://akademeia.edu.pl/program-stypendialny/

 

 

AHS Academic Competition

AHS Art & Design Scholarship