Zaproszenie do udziału w VI edycji Konkursu dla Firm

“LAUR EKSPERTA”

ZADBAJ O SWOJĄ MARKĘ W CZASACH KRYZYSU!

SPRAW, BY NIE BRAKOWAŁO CI KLIENTÓW, MIMO TRUDNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ ZWIĄZANEJ Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA!

WYRÓŻNIJ SKUTECZNIE SWOJE PRODUKTY I USŁUGI!

 

 

Zapraszamy Państwa przedsiębiorstwo do udziału w najnowszej, VI edycji Konkursu “Laur Eksperta” – jednego z najbardziej prestiżowych i znanych polskich konkursów promujących firmy i ich produkty. Już po raz szósty nagrodzimy najlepsze polskie marki Godłem Jakości “Laur Eksperta”, które skutecznie przyciąga Klientów!

Zapoznaj się BEZPŁATNIE ze szczegółowymi informacjami o Konkursie na stronie:

www.laur-eksperta.pl

 

Prześlij swoją aplikację do Konkursu w terminie do 16 października 2020 roku. Zgłoszenie dostępne jest TUTAJ. Procedura konkursowa jest czytelna i łatwa – wypełniasz zgłoszenie, opisujesz w nim swój produkt (usługę, markę), wysyłasz do nas zgłoszenie e-mailem, a następnie nasza Kapituła przyznaje Godła Jakości “Laur Eksperta”, które wręczamy na Uroczystej Gali. I promujemy przy okazji naszych Laureatów! Przyznane przez nas Godło Jakości można umieścić na opakowaniu wyróżnionego produktu, na stronie internetowej firmy, wizytówkach, papierze firmowym i w wielu innych miejscach w celu promocji przedsiębiorstwa i jego oferty.

 

“Laur Eksperta” to jeden z najbardziej znanych i cenionych europejskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. Od sześciu lat konkurs odbywa się w Polsce, a od dwóch lat również w Niemczech (pod nazwą “Lorbeer des Experten”). W naszym Konkursie można zdobyć prestiżowy znak jakości “Laur Eksperta”, przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej renomowanych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

 

Zdobycie “Lauru Eksperta” to prestiż, wyróżnienie i ogólnopolska promocja nagrodzonych produktów i marek. Badania pokazują, że prestiżowe Godła Jakości skutecznie przyciągają klientów i zwiększają sprzedaż oznaczanych nimi produktów i usług. Każdy z nas, widząc na sklepowej półce rozmaite produkty, zatrzymuje oko na Znakach Jakości, takich jak “Laur Eksperta”, “Laur Klienta” itp. Wyróżnij się w ten sposób! Zdobądź Certyfikat “Laur Eksperta”!

Do Konkursu można zgłaszać towary, usługi i marki reprezentujące wszystkie branże i kategorie rynkowe, na przykład produkty spożywcze, kosmetyczne, AGD, elektroniczne, odzieżowe, motoryzacyjne, usługi finansowe, gastronomiczne, ubezpieczeniowe, hotelowe i wiele, wiele innych. Lista kategorii konkursowych jest otwarta!

Dodatkowe informacje:

Strona internetowa Konkursu – kliknij!

Zgłoszenie do Konkursu – kliknij!

Fotoreportaż z ubiegłorocznej Gali Konkursowej – kliknij!

Kontakt z nami:

tel. 32 704 60 63 tel. kom. 517 765 212
e-mail: biuro@instytut-zarzadzania.pl

 

 

 

 

 

 

Link:   http://www.laur-eksperta.pl/witamy