Szanowni Państwo,

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” zaprasza do bezpłatnego udziału w seminarium pt. „Wsparcie na założenie i rozwój działalności gospodarczej”– organizowane w terminach: 27.08.2020r. oraz 28.08.2020r. (jeden termin do wyboru), w siedzibie Fundacji OIC Poland przy  ul. Gospodarczej 26 w Lublinie.

Do udziału w seminarium serdecznie zapraszamy kobiety planujące rozpocząć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzeniem dotychczas prowadzonej działalności gospodarczej czy też uzyskaniem wsparcia w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom wywołanym sytuacją epidemiologiczną. Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji dotyczących możliwości pozyskania dofinansowania w formie dotacji bezzwrotnej lub preferencyjnej pożyczki na otwarcie lub rozwój firmy. Możliwości pozyskania środków na inwestycje przedstawią Państwu przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Fundacji OIC Poland.

Na seminarium zaprezentujemy również platformę e-learningową WomenPRO dla kobiet planujących rozpoczęcie działalności społecznej. Kurs składa się z 5 modułów, pozwalających na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Kurs kończy się napisaniem biznesplanu, który można wykorzystać np. na zdobycie dofinansowania.

Wiedza zdobyta podczas seminarium z pewnością pozwoli na wybranie najkorzystniejszej oferty dla swojego przedsiębiorstwa.  Na zakończenie seminarium będzie możliwość skorzystania z indywidualnej porady.

Zachęcamy Państwa do udziału w seminarium. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 sierpnia br. pod numerem telefonu  81 710 46 30  lub na adres e-mail : sekretariat@oic.lublin.pl

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz panującą sytuację epidemiologiczną należy zapoznać się z Procedurą bezpieczeństwa Fundacji OIC Poland oraz złożyć wymagane oświadczenia najpóźniej przed rozpoczęciem seminarium.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.

 

Chcielibyśmy zaprosić kobiety planujące rozpocząć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą bezzwrotnych dotacji na założenie działalności gospodarczej oraz preferencyjnych pożyczek dla firm na cele inwestycyjne a także cele związane z przeciwdziałaniem negatywnym skutkom wywołanym sytuacją epidemiologiczną.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie informacji o bezpłatnym seminarium na stronie www Urzędu/Instytucji . W załączeniu wysyłamy informację do zamieszczenia na stronie internetowej wraz z załącznikami.

Z góry dziękuję za okazałą życzliwość i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

 

Załączniki:

– Agenda seminarium: Agenda seminarium

– Zaproszenie na seminarium:Zaproszenie na seminarium

– Procedura bezpieczeństwa Fundacji OIC Poland oraz oświadczenie  COVID-19:  procedura bezpieczeństwa _Fundacja OIC Poland